Sleva

Tištěná kniha – Jak získat práci

498 Kč 299 Kč vč. DPH

Kniha, kterou Vám doručíme v tištěné podobě až domů.

Popis produktu

Číst tištěnou knihu na trávě v parku, listovat si jejími stránkami, má své kouzlo. Můžete si vzít tužku nebo zvýrazňovač – podtrhávat, zvýrazňovat, připisovat nápady. Tohle vám žádná elektronika nenahradí.

V dnešní době je klíčové najít práci a uživit sebe nebo svou rodinu. Pokud na vás zapomínají manažerské příručky, rozhodně na vás nezapomněl autor této knihy. Jedná se o přehledný návod jak najít sám sebe a tím také pracovní místo, po kterém toužíte. Je jedno zda jste právě dokončili školu, máte nějaký handicap, vracíte se po mateřské, patříte do skupiny nad padesát nebo prostě nikde nemůžete najít práci. Každý najde odpovědi na své otázky v některé z deseti kapitol. Je možné ji číst postupně, jako příběh, anebo se nechat inspirovat pouze tou kapitolou, která je zaměřena na váš problém.

Úryvek z knihy:
Korespondenční adresa se do životopisu neuvádí pro to, aby vám na ni poslali vyrozumění o výsledku výběrového řízení. Také není nikde předepsáno, že musíte v CV uvést své trvalé bydliště opsané z občanského průkazu. Zaměstnavatele zajímá adresa především z toho důvodu, aby dokázal posoudit čas, který budete absolvovat každý den na cestě z práce a do práce. Není to projev soucitu, ale logická úvaha. Pokud bydlíte daleko, nebude vás dojíždění dlouho bavit, anebo za cestování utratíte tolik, že to brzy vzdáte.

Díky této knize pochopíte, jak funguje výběrové řízení v malých českých firmách a zároveň dostáváte do rukou jednoduchou „kuchařku“ pro to, abyste získali náskok před ostatními účastníky výběrových řízení.

Neztrácejte čas sháněním práce – kupte si knihu a začněte pracovat!

Bonus ZDARMA: součástí knihy je vložené CD s několika šablonami životopisů, formulářem pro „Vysněnou práci“, Kreativní dílnou, „tahákem“ na osobní pohovor a přehledem všech internetových odkazů použitých v knize.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo napíše recenzi “Tištěná kniha – Jak získat práci”