Sleva

eBook – Jak získat práci

298 Kč 149 Kč vč. DPH

elektronická kniha odesílaná na e-mail

Popis produktu

Pokud dáváte přednost knížkám na počítači, v tabletu nebo čtečce jste na správném místě. Navíc ušetříte téměř 50% oproti tištěné verzi knihy.

V dnešní době je klíčové najít práci a uživit sebe nebo svou rodinu. Pokud na vás zapomínají manažerské příručky, rozhodně na vás nezapomněl autor této knihy. Jedná se o přehledný návod jak najít sám sebe a tím také pracovní místo, po kterém toužíte. Je jedno zda jste právě dokončili školu, máte nějaký handicap, vracíte se po mateřské, patříte do skupiny nad padesát nebo prostě nikde nemůžete najít práci. Každý najde odpovědi na své otázky v některé z deseti kapitol. Je možné ji číst postupně, jako příběh, anebo se nechat inspirovat pouze tou kapitolou, která je zaměřena na váš problém.

Úryvek z knihy:
„Oblékám si černou barvu pro radost.“ Tuhle větu mi řekla jedna mladá slečna na pohovoru a myslela to smrtelně vážně. Vypadala, jako když prodává místo na Olšanských hřbitovech. Získat místo recepční tahle adeptka nemohla. Jak barvy ovlivňují náladu a chování, popisuje mnoho chytrých knížek. Proto se omezím pouze na dvě doporučení. Nebojte se trochu experimentovat s barevnými doplňky a hlavně se na sebe podívejte do zrcadla, než vyrazíte ven!

Díky této knize pochopíte, jak funguje výběrové řízení v malých českých firmách a zároveň dostáváte do rukou jednoduchou „kuchařku“ pro to, abyste získali náskok před ostatními účastníky výběrových řízení.

Neztrácejte čas sháněním práce – kupte si knihu a začněte pracovat!

Bonus ZDARMA: součástí knihy jsou elektronické přílohy s několika šablonami životopisů, formulářem pro „Vysněnou práci“, Kreativní dílnou, „tahákem“ na osobní pohovor a přehledem všech internetových odkazů použitých v knize.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo napíše recenzi “eBook – Jak získat práci”